KONST / Litografier / Litografi 12948187
nr 1294 8187
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Litografi, Från Skokloster. Signerad, numrerad 8/75. Motivet: 24x17 cm
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:42:03
28/11 15:14:07
100 kr
2/12 18:35:04